برای کسب اطلاعات کامل دوره.. لطفا تا انتها مطالعه فرمایید...

 برای آشنایی کامل با دوره  لطفا  تا انتهای این متن با ما همراه باشید.
برای اطلاع از هزینه دوره ها کلیک کنید.
“در پایان این دوره های فرزندان شما در هر سنی میتوانند به راحتی سخنرانی کنند به زبان انگلیسی صحبت کنند یک ساز تخصصی بنوازند و   اوقات فراغتی فراموش نشدنی داشته باشند.”
افراد موفق  از هوش بالایی برخوردار هستند، برخی از این افراد دارای هوش ذاتی بوده و با این هوش ذاتی میتوانند تصمیمات درست گرفته و زودتر و بهتر از دیگران مسائل را درک نموده  و خودشان را با شرایط سریعتر وفق دهند .  افراد باهوش در دروس خودشان پیشرو، همچنین در روابط اجتماعی قوی تر هستند و در نتیحه راحت تر با دیگران ارتباط برقرار میکنند.
افراد با هوش به دلیل هوش بالایی که دارند، از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار بوده و این موضوع باعث میشود بتوانند راحت تر از دیگران مذاکره کرده و منافع خود را دنبال کنند …………اما همونطور که فبلا هم بارها گفتیم همه هوش ذاتی نیست، بلکه بخش عظیمی از آن، اکتسابی است، که بر اثر فرایند رشد آموزشی، بویژه در سالهايکودکی و نوجوانی،شکل میگیرد، اینکه چگونه ترازوي هوش را از بازوي ذاتی بودن،به بازوي اکتسابیبودن سوق بدهیم کاري است، که ما در دوره هاي پیشنهادي به شما، انجام خواهیم داد.و اما سعی ما، افزایش انواع هوش از قبیل، هوش زبانی، هوش کلامی،هوش هنري و …. در این دوره هاست.
ما چطور میتونیم هوش فرزندان شما رو بالا ببریم؟
برای اطلاع از روش ثبت نام کلیک کنید.
همانطوری که قبلا هم گفتیم ما  بخش اکتسابی هوش فرزندان شما رو افزایش خواهیم داد.
در قدم اول کودکان و نوجوانان باید بتوانند با اطرافیان ارتباط موثر داشته باشند ، تک فرزندی ، رفت و آمدهای کمتر خانواده‌ها، و فضای مجازی، باعث شده کودکان و نوجوانان دوستان کمتری داشنه باشند و دایره ارتباطشان محدود به خانواده و مدرسه شده است و در نتییجه آنها به گوشی های هوشمند پناه برده و محیطهای خلوت و تنهایی را بر میگزینند. و به دلیل نداشتن تجربه حضور در جمع های دوستانه نمیتوانند ارتباط موثری و لذت بخشی با اطرافیان داشته باشند ، این عدم ارتباط منجر به مردم گریزی  شده و باعث از بین رفتن  اعتماد به نفس  در کودکان و نوجوانان خواهد شد،البته این اعتماد به نفس درصورت آموزش صحیح حتی در جوانی هم قابل بازگشت میباشد.
افرادی که اعتماد به نفس خود را از دست میدهند ،عدم اعتماد به نفس خود را به اشکال مختلف  بروز میدهند؟ برخی در نوجوانی و حتی در جوانی،  پدر و مادر و خانواده خود را انکار میکنند و آنها را از دیگران پایین تر میبینند. این افراد به خود کم بینی دچار میشوند و هیچ نقطه مثبتی در خودشان نمیبینند و در ناخودآگاهشان خود را پر از ایراد تصور میکنند. و برای این که کمبودهای خود را جبران کنن به اشکال مختلفی با دیگران برخورد میکنند و همیشه سعی دارند خود را به دیگران اثبات کنند ، این افراد برای اثبات خود به دیگران راههای مختلفی را انتخاب مبکنند فداکاری های بی مورد برای دوستان ولخرجی و حتی گاهی دعوا و پرخاشگری ، مبتواند از دلایل عدم اعتماد به نفس باشد. نداشتن اعتماد به نفس میتواند همه روابط کاری اجتماعی و حتی عاطفی شخص را تحت الاشعاع قرار دهد. پس در قدم اول لازم است کودکان و نوجوانان به جای انتخاب خلوت، همنشینی با دوستان و حضور در فضاهای سالم را برگزینند، مهم ترین کاری که در این دوره ها انجام میشود، ایجاد این فضا میباشد.
برای اطلاع از هزینه دوره ها کلیک کنید.
کودکان سرآمد در یادگیرى زبان، خواندن، هنر و ادبیات، علوم و ریاضیات از سایر کودکان جلوترمى باشند، توجه و علاقه این کودکان به سوى مسائل مختلف، است و زودتر و سریعتر ازسایر کودکان به خواندن مى پردازند و بیشتر و بهتر مى خوانند. کودکان سرآمد داراى سرگرمی هاى گوناگون هستند. از ثبات عاطفى و اعتماد به نفس بیشترى برخوردارمى باشند و در کارهاى اجتماعى گرایش بیشترى از خود نشان مى دهند.
ما فضایی فراهم کردیم که کودکان و نوجوانان در این فضا با یکدیگر تعامل سازنده داشته باشند، دوستان در کنار یکدیگر به تماشای فیلم مینشینند با هم به کنسرت و تئاتر میروند و در یک جمع دوستانه به نقد و بررسی فیلم و تئاتری که دیده اند میپردازند . در کنار یکدیگر و به صورت گروهی، بازیگری و کارگردانی را روی صحنه و پشت دوربین، تجربه میکنند.در کارگاههای نقاشی شرکت میکنند ،نقاشی میکشند، شعر و داستان میگویند و شب شعر برگزار میکنند، مکالمه زبان انگلیسی را فرامیگیرند و روشهای مطالعه صحیح را میاموزند، مهارتهای کار با کامپیوتر را یاد میگیرند و به صورت گروهی روی مسائل مختلف تحقیق و بررسی انجام میدهند، فنون سخنوری را میاموزند و درباره نتایج تحقیقاتشان برای دوستانشان سخنرانی میکنند، یک ساز تخصصی یاد میگیرند  و برای دوستانشان اجرا میکنند و در پایان دوره کودک یا نوجوانان شما
شکل کامل و موفق خودشان خواهند بود.
برای اطلاع از روش ثبت نام کلیک کنید.
محل ستادی برگزاری دوره ها  ، خیابان انقلاب خیابان وصال میباشد.

این دوره ها به صورت دوره های اوقات فراغت تابستانه  کودک و نوجوان در مقاطع سنی 7 تا 10 سال 10 تا 14 سال و 14 تا 18 سال و همچنین  بزرگسال (بالاتر از 18 سال )  برگزار میشود.

توجه کنید : دوره های بزرگسال به صورت دوره های شعلی نیز برگزار میشود.

هزینه دوره های برای مقاطع سنی مختلف تفاوتی ندارد.
برای اطلاع از هرینه دوره ها کلیک کنید

شروع دوره سوم :دوره سوم (دوره تابستانه) بین پانزدهم تا پایان خرداد ماه در مکان جدید واقع در خیابان انقلاب خیابان وصال آغاز و زمان دوره تابستانه  سه ماهه و تا پایان شهریور ماه میباشد. پایان زمان ثبت نام مقدماتی این دوره ، تا پایان اردیبهشت ماه میباشد.

در صورتیکه از طریق لینک ثبت نام قادر به ثبت نام نبودید به یکی از دو روش زیر عمل نمایید.
روش اول – مشخصات شناسنامه ای دانش آموز و ولی دانش آموز به همراه آدرس محل سکونت خود را به شماره همراه    09197209873     از طریق پیام رسان بله ارسال فرمایید، تا فرزند شما ثبت نام اولیه شده  و قرار داد ضمانت ثبت نام برای شما ارسال شود.

2- در صورت عدم دسترسی به پیام رسان بله میتوانبد با شماره های  4-09197209873  تماس بگیرید تا همکاران ما ضمن اخذ مشخصات، ثبت نام مقدماتی شما را انجام دهند.

ورود شما به دوره های تابستانه کودک و نوجوان سرآمد را تبریک میگوییم.