دوست عزیز از اعتماد شما برای ثبت نام در دوره  تابستانه سپاسگذاریم و به شما تبریک میگوییم چون برای موفقیت همیشگی فرزندانتان یک قدم جدی برداشته اید. در این دوره فرزندان شما آرزوهایشان را تجربه میکنند و به آنچه به نظرشان دست نیافتنی است دست می یابند.

در پایان این دوره افراد خجالتی برای همیشه خجالت را دور می‌ریزند و خجالت ، برای همیشه، جا برای اعتماد به نفس، خالی خواهد کرد. فرزندان شما پر از اعتماد به نفس و آماده برای بزرگترین قدمها خواهند بود.

در این تابستان ما در کنار فرزندان شما خواهیم بود، فرزندانتان بازیگری را تجربه میکنند در کنار هم به تماشای فیلم و تئاتر مینشینند گروههای موسیقی و تئاتر تشکیل میدهند شعر میگویند سخنرانی میکنند و مکالمه زبان انگلیسی را میاموزندحتی قادر خواهند بود به زبان انگلیسی ایفای نقش  و یا سخنرانی کنند.

این دوره صد در صد تضمینی بوده و در هر مرحله از دوره که رضایت نداشتید بدون هیچ شرطی هزینه پرداختی شما عودت خواهد شد.

هزینه این دوره ها برای شما که اولین گروه ثبت نام کننده هستید فقط 6 میلیون تومان است که میتوانید در سه  قسط  پرداخت کنید.

تخفیف ویژه : افرادی که تا بیست و هشتم خرداد ماه ثبت نام خود را تکمیل و کل شهریه خود را واریز نمایند مشمول 10 درصد تخفیف ویژه خواهند بود و کل مبلغ پرداختی ایشان پنج میلیون و چهارصد هزارتومان میباشد.

برای ثبت نام اولیه مبلغ 100هزارتومان به شماره کارتهای اعلان شده در زیر واریز کرده و کدپیگیری را به همراه نام و نام خانوادگی  و سن هنرجو به شماره های 4و09197209873 پیامک کنید. ( مبلغ 100 هزار تومان پرداختی  پیش پرداخت است و و از شهریه شما کسر خواهد شد.)

نمونه پیامک ارسالی ( علی آرمان 14 ساله شماره پیگیری پرداخت-44543)

شماره کارت   بانک ملی:  3860-2601-9973-6037

شماره کارت بانک مسکن :1691-4471-2313-6280

به نام مرتضی مقدم

 

شما میتوانید هزینه دوره را به صورت یک جا و یا در سه قسط پرداخت نمایید.(قسط اول در هنگام ثبت نام و قسط دوم در پایان تیر ماه و قسط سوم در پایان مرداد ماه)