کودکان سرآمد

آیا فرزند شما قادر است در جمع دوستانش سخنرانی کند؟   یا فرزند شما خجالتی است؟

آیا نزدیک ترین  دوستان فرزند شما بازیهای کامپیوتری هستند؟   یا فرزند شما دوستان زیادی دارد؟

آیا فرزند شما فرد موفقی خواهد بود؟ آیا فرزند شما آینده خوبی‌خواهدداشت؟

آیا میخواهید فرزند شما در کارهای خود موفق باشد؟  آیا نگران آینده فرزندان خود ‌‌‌هستید؟

آیا میخواهید فرزندان شما آینده روشنی داشته باشند؟

پدران و مادران کودکان سرآمد نگران سوالات بالا نیستند زیرا

کودکان سرآمد در یادگیرى زبان، خواندن، هنر و ادبیات، علوم و ریاضیات از سایر کودکان جلوترمى باشند، توجه و علاقه این کودکان به سوى مسائل مختلف، است و زودتر و سریعتر ازسایر کودکان به خواندن مى پردازند و بیشتر و بهتر مى خوانند. کودکان سرآمد داراى سرگرمی هاى گوناگون هستند. از ثبات عاطفى و اعتماد به نفس بیشترى برخوردارمى باشند و در کارهاى اجتماعى گرایش بیشترى از خود نشان مى دهند.                                                                        

آیا سرآمد بودن ذاتی است ؟

دراینکه سرآمدها دارای هوش ذاتی هستند شکی نیست اما باید بدانیم که همه شکل گیری هوش، ذاتی نیست، بلکه بخش عظیمی از آن، اکتسابی است، که بر اثر فرایند رشد آموزشی، بویژه در سالهای کودکی و نوجوانی، شکل میگیرد، اینکه چگونه ترازوی هوش را از بازوی ذاتی بودن،  به بازوی اکتسابی بودن سوق دهیم کاری است، که ما ، در دوره های پیشنهادی به شما، انجام خواهیم داد.

سعی ما، افزایش انواع هوش از قبیل، هوش زبانی، هوش کلامی،هوش هنری و …. در این دوره هاست.

در این دوره فرزندان شما با ادبیات، سینما و تئاترو موسیقی آشنا خواهند شد، روی صحنه تئاتر و پشت دوربین، بازیگری را تجربه خواهند کرد، فرزندان شما در این دوره با موسیقی و سازهای مختلف آشنا خواهند شد و روی صحنه خواهند خواند، فرزندان شما، موسیقی یاد میگیرند، میخوانند و سخنرانی میکنند، شعر میگویند ، نقاشی میکشند و بازی میکنند در طول دوره، مکالمه زبان انگلیسی را میاموزند و  یاد میگیرند چطور مطالعه کنند . اما این دوره ها در سر کلاس درس برگزار نمیشود بلکه این دوره ها در هنگام گردش تفریح و در تورهای یک روزه تا سه روزه برگزار میشود در سفرهای بیش تر از یک روز هزینه اسکان و ایاب و ذهاب یک همراه برای نوجوانان توسط موسسه پرداخت خواهد شد..

در این دوره فرزندان شما یاد میگیرند چگونه بهترین باشند.

 

یک دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *