آیا نزدیک ترین دوست فرزند شما تلفن همراه اوست یا او دوستان زیادی دارد؟

آیا فرزند شما میتواند در جمع دوستانش سخنرانی کند،یا فرزند شما خجالتی است.

آیا فرزند شما در آینده فرد موفقی خواهد بود؟ آیا آینده درخشانی در انتظار اوست؟

چه عاملی ضامن موفقیت فردای فرزندان شماست؟پول،تحصیلات،آموزشهای مختلف؟

هر کدام از موارد ذکر شده در بالا ممکن است باعث پیشرفت برخی از افراد شود ولی همیشه مفید فایده نخواهد بود، افراد بسیاری هستند که با وجود گذراندن کلاسهای مختلف به موفقیتهای زندگی دست پیدا نکرده اند و ثروتمندان زیادی که نتوانستند باعث موفقیت فرزندان خود شوند، و چه بسا کودکان و نوجوانانی که بدون هزینه زیاد و بدون گذراندن کلاسهای مختلف توانسته اند در همه امور خود سربلند باشند.
نکته مهم این است که عامل مهم برای موفقیت کودکان و نوجوانان چیست؟

آیا شما میدانید؟

دراینکه افراد موفق دارای هوش ذاتی هستند شکی نیست اما باید بدانیم که همه شکل گیری هوش، ذاتی نیست، بلکه بخش عظیمی از آن، اکتسابی است، که بر اثر فرایند رشد آموزشی، بویژه در سالهای کودکی و نوجوانی، شکل میگیرد، اینکه چگونه ترازوی هوش را از بازوی ذاتی بودن،  به بازوی اکتسابی بودن سوق دهیم کاری است، که ما ، در دوره های پیشنهادی به شما، انجام خواهیم داد.

سعی ما، افزایش انواع هوش از قبیل، هوش زبانی، هوش کلامی،هوش هنری و …. در این دوره هاست.

در این دوره فرزندان شما یاد میگیرند چگونه بهترین باشند.

در بین کودکان و نوجوانان افرادی هستند که از دیگران باهوش تر به نظر میرسند و به نظر میرسد دارای نبوغ و هوش ذاتی هستند این کودکان را کودکان سرامد مینامند.کودکان و نوجوانان سرآمد  در یادگیرى زبان، خواندن، هنر و ادبیات، علوم و ریاضیات از سایر کودکان و نوجوانان جلوترمى باشند، توجه و علاقه این کودکان و نوحوانان  به سوى مسائل مختلف، است و زودتر و سریعتر ازسایر کودکان و نوجوانان به خواندن مى پردازند و بیشتر و بهتر مى خوانند. کودکان و نوجوانان  سرآمد داراى سرگرمی هاى گوناگون هستند. از ثبات عاطفى و اعتماد به نفس بیشترى برخوردارمى باشند و در کارهاى اجتماعى گرایش بیشترى از خود نشان مى دهند.همانطور که گفته شد همه شکل گیری هوش، ذاتی نیست و بخش بزرگی از آن اکتسابی است که بویژه در سالهای کودکی و نوجوانی شکل میگیرد و ما میخواهیم طی یک فرایند هدفمند آموزشی به شکل گیری بهتر و سریعتر هوش فرزندان شما کمک کنیم. در این دوره  ما به فرزندان شما میاموزیم چطور سرآمد باشند. کودکان و نوجوانان در این دوره با همدیگر به تفریحات سالم میپردازند تفریخاتی که در جهت بالا بردن هوش هیجانی آنها برنامه ریزی شده  در این دوره فرزندان شما با ادبیات،زبان انگلیسی، سینما و تئاترو موسیقی آشنا خواهند شد، روی صحنه تئاتر و پشت دوربین، بازیگری را تجربه خواهند کرد، فرزندان شما در این دوره با موسیقی و سازهای مختلف آشنا خواهند شد و روی صحنه به زبان فارسی و انگلیسی خواندن را تجربه خواهند کرد، فرزندان شما، موسیقی یاد میگیرند، میخوانند و سخنرانی میکنند، شعر میگویند ، نقاشی میکشند و بازی میکنند در طول دوره، مکالمه زبان انگلیسی را میاموزند و  یاد میگیرند چطور مطالعه کنند .

برای اطلاع از قیمتها با شماره 09123996307 تماس بگیرید.

مدت و تخفیفهای دوره

این دوره در گروههای سنی 7 تا 10 سال 10 تا 14 سال و 14 تا 18 سال و همچنین در بازه زمانی سه ماهه شش ماه و یکساله و هر هفته سه جلسه برگزار میشود.
محل مرکزی و ستادی برگزاری دوره خیابان پیروزی چهارراه نبرد میباشد.
برای ثبت نام در این دوره کافیست نام و نام خانوادگی و سن شخص شرکت کننده را به یکی از شماره های 09197209873 و 09197209874
پیامک کنید.
اولین سری دوره های سال 1402 از 15 فروردین ماه آغاز میشود و فرصت ثبت نام سری اول تا 15 اسفند ماه میباشد.
ثبت نام برای دومین سری دوره های سال 1402 متعاقبا اعلان خواهد شد.
100 نفر اول ثبت نام کننده در دوره به شکل زیر از تخفیفات برخوردار خواهد شد.
20 نفر اول 50 درصد تخفیف
20 نفر دوم 40 درصد تخفیف
20 نفر سوم 30 درصد تخفیف
20 نفر چهارم 20 درصد تخفیف
20 نفر پنجم  10 درصد تخفیف

عناوین آموزشی دوره ها

در این دوره فرزندان شما در محیطی دوستانه و همراه با سایر همسالان خود به بازی های گروهی میپردازند، ورزش میکنند فیلم و تئاتر میبینند و به زبان ساده به نقد و تحلیل آنها می پردازند، با تاریخ هنر و ادبیات ایران و جهان آشنا میشوند، در کنار هم سالان خود شب شعر برگزار میکنند شعر میگویند و شعر های خود را برای یکدیگر میخوانند و به نقد و بررسی آثار یکدیگر مینشینند در کلاسهای موسیقی شرکت میکنند و یک ساز تخصصی یاد میگیرند، روی صحنه برای دوستان خود میخوانند ، با فنون سخنوری آشنا میشوند و برای دوستان خود سخنرانی میکنند، نقاش میکنند بازیگری در جلوی دوربین و روی صحنه را تجربه میکنند، با هم دکور میسازند و کار تیمی را تجربه میکنند در خلال کلاسها به زبان انگلیسی صحبت میکنند و مکالمه مقدماتی زبان انگلیسی را یاد میگیرند. کودکان شما در این دوره یاد میگیرند چکونه بهترین خودشان باشند و این بهترین را دوست داشته باشند.

برای اطلاع از قیمتها با شماره 09123996307 تماس بگیرید.