قوانین و مقررات

قوانين عمومي طرز رفتار در سايت

براي شروع سايت، با ارتباط برقرار کردن صدها نفر از مردم از اديان و اعتقادات مختلف، و بسياري از ميهمانان سايت، شما موظف هستید که به یک سری از قوانین سایت عمل کنید. شما را توصیه به خواندن این قوانین می کنیم که در کل بیشتر از پنج دقیقه طول نمی کشد.1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2 .ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.

3. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

4. توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

5. طرح موضوعات تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و هرگونه توهین به اشخاص ،صنوف و گروه ها ممنوع میباشد.


قوانین استفاده از وب‌سایت جوان پويا:
1. وب‌سایت جوان پويا ،طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

2. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت جوان پوياتولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به موسسه جوان پویا قرن است موسسه حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

3. خدمات و محتوياتی که توسط سایت جوان پويا تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت جوان پويا پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت جوان پويا و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مدیر عامل موسسه جوان پویا قرن.

4-هدف این سایت در راستای حمایت از امور فرهنگی همچون هنر های نمایشی و ورزش بوده و بلیط های نمايش های در حال اجرا در سالن نمايش روح الله از طریق این سایت به فروش خواهد رسید.

5-وب‌سایت «جوان پويا» هیچ‌گونه وابستگی به گروه‌، نهاد و دسته‌ای نداشته و هیچ مسئولیتی نیز در قبال سایت‌های دیگر ندارد.

در صورتی که شخصی از قوانین سایت خارج گردد نام کاربری ایشان مسدود خواهد شد.